Salvador - logo

Klub Salvador Wrocław - Imprezy - u nas zawsze siesta i fiesta

W SALVADORZE LATO (NIEUSTAJĄCE) Z TEQUILĄ - TEQUILA 5zł

Alkohol szkodzi NA ZDROWIE

   
O nas Imprezy Menu Rezerwacje Kontakt
 
 
Imprezy - jest lub będzie
Imprezy - było (historia...)
::

TEQUILA - LETNI ZESTAW
Skład zestawu:
 • tequila - 40ml
 • sól - stosownie do potrzeb
 • cytryna - jedna "ósemka".
 • Cena zestawu:
  5zł oferta ważna do wyczerpania ;)

  HAPPY HOURS w Salvadorze
  od PN do PT do 19:00
  w SO i ND do 19:00
  Sangria (1,0l)20,00 PLN
  Piwo Lech (0,5l)6,00 PLN
  Piwo Tyskie (0,5l)6,00 PLN
  ZAPRASZAMY

  Własne imprezy w Salvadorze
  Jeśli masz jakiś pomysł na ciekawe zdarzenie, chesz się zaprezentować albo coś zorganizować w Salvadorze - spytaj przy barze lub zadzwoń 784 357 368. Może zrobimy coś wspólnie.
   

  IMPREZY


  Impreza w Klubie Salvador
  LUTY 2014


  ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY (oprócz Szybkich Randek)

  ::

  SZYBKIE RANDKI
  -01.02.15. (niedziela) godz. 17:30
  -08.02.15. (niedziela) godz. 17:30
  -15.02.15. (niedziela) godz. 17:30
  -22.02.15. (niedziela) godz. 17:30

  Speed-dates to wspaniała okazja do poznania mnóstwa nowych ludzi w krótkim czasie. Oczywiście nie ma gwarancji, że już na pierwszym spotkaniu się zakochasz, ale na pewno przeżyjesz coś oryginalnego i świetnie się zabawisz!

  Więcej info: speed-dates.pl

  KONIECZNE ZAPISY

  ::

  MASSLOW
  -06.02.15. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny
  -21.02.15. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  Młody dj na wrocławskiej scenie, który od dzieciństwa oddany jest muzycznej pasji. Przygodę z muzyką rozpoczął od pianina jednak to gitara pochłonęła go bez reszty. Zaowocowało to kilkoma projektami m.in. "10th floor of the tower".
  Współzałożyciel organizacji One PIk DIvisione. https://www.facebook.com/OnePik
  Porusza się miedzy takimi gatunkami muzycznymi jak: house (we wszelkich odmianach), r&b, rap, ghetto funk, rock, mash-up.
  https://www.facebook.com/djmasslov/timeline

  ::

  TANDRUM
  -07.02.15. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  Dj TanDrum gra od 2 lat mi.in. w Il Gusto, Gradiencie, Bezsenności, w której zaczynał pod skrzydłami Wyatta. Porusza się w klimatach funk, dance, house nie zapominając o klasycznych hitach.

  ::

  WAVE AFTER WAVE
  -13.02.15. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny
  -27.02.15. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny

  Dj, współzałożyciel kolektywu Be party, rganizator imprez. Chociaż Wave jest miłośnikiem deepowych brzmień, jego działalność to Party DJing w najczystszym wydaniu - umiejętnie łączy ze sobą najlepsze dancefloor'owe killery, serwując publice podróż od najbardziej klasycznych utworów R'n'B, aż do tanecznego, soczystego electro.
  https://www.facebook.com/waveafterwave.dj/timeline

  ::

  DJ BEDI
  -14.02.15. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  Na jego granie składa się długoletnie doświadczenie na scenie wrocławskich klubów, ponad kilkanaście lat temu pierwsze kroki stawiał w legendarnych już klubach wrocławskich Kolor i Na Jatkach. Jest rezydentem klubu Mańana Cafe, często można go też usłyszeć w Art Cafe Kalambur. Jego sety djskie to eklektyczna mieszanka rozmaitych gatunków muzycznych począwszy od reggae, dub i jazzu poprzez latynoskie gorące rytmy, rockowe klasyczne granie, bałkańskie wibracje aż do współczesnych form elektronicznej muzyki klubowej takich jak electro swing, nu jazz na d'n'b i breakbeat skończywszy. 

  ::

  ONE SHOT SOUND
  -20.02.15. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny

  One Shot Sound to duet didżejski działający na wrocławskiej scenie klubowej już od ponad 5 lat. Od początku istnienia mocno związany z Salvadorem, pojawiał się wielokrotnie za deckami również m.in. w Puzzlach czy ś.p. Kamforze, a także w klubach krakowskich, warszawskich czy poznańskich. Selekcja OSS, przeważnie mocno wymieszana i doprawiona sporymi ilościami piwa, plącze się gdzieś między funkiem, breakbeatem i groovem, coraz częściej zapędzając się w stronę tzw. nu-beatów.
  https://www.facebook.com/oneshotsound

  ::

  ROMEK REGA
  -28.02.15. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  Romek Rega- dj, muzyk, dziennikarz od wielu lat znany wrocławskim klubowiczom. Wypełnia parkiety praktycznie od pierwszych dźwięków zagranych na imprezie. Usłyszycie mnóstwo nowości alternatywnej sceny tanecznej, ale także sporo oldschoolowych kawałków, które nigdy się nie starzeją.

  ::  REZYDENCI KLUBU


  ONE SHOT SOUND SYSTEM

  Impreza w Klubie Salvador
  One Shot Sound - duet didżejski, pojawiający się tu i ówdzie od poczatku 2007 roku, kiedy to Baron Czaja i Tom2e po raz pierwszy przyszli z gramofonami i czarnymi plytami do wrocławskiego Salvadora.
  Osiedli tam na stałe i jak dotąd nikomu nie udało się ich usunąć.

  W swoich eklektycznych setach poruszają się miedzy funkiem, jazzdance, latin soulem, hip-hopem, funkowymi brejkami i reggae.

  Oprócz rezydentury Salvadorze grali imprezy m.in. we wrocławskiej Kamforze, Absyncie, ś.p. Chill Out Clubie i Drodze Do Mekki, w Goerlitz, w Tarnowie - występowali wspólnie m.in z Przaśnikiem (Bontone & En2ak), DJ MentalCutem, El Barto & Liam B, DJ Atemim, Czikitas Brothers, DJ Boogiem, Bobo Dreadem, El Mareckym, DJ Celownikiem.

  http://myspace.com/oneshotsound

  MUZYKA: funky, reggae, oldschool hip-hop, baltimore, jazzdance, jungle (selekcja w 100% z płyt winylowych!)
  ::

   
   
  Klub Salvador - la hacienda de uciecha :: Wrocław Plac Solny 16 :: tel. 784 357 368 :: ©2005 - 2014 Salvador.pl
  -+ anixe +-