Salvador - logo

Klub Salvador Wrocław - Imprezy - u nas zawsze siesta i fiesta

W SALVADORZE LATO (NIEUSTAJĄCE) Z TEQUILĄ - TEQUILA 5zł

Alkohol szkodzi NA ZDROWIE

   
O nas Imprezy Menu Rezerwacje Kontakt
 
 
Imprezy - jest lub będzie
Imprezy - było (historia...)
::

TEQUILA - LETNI ZESTAW
Skład zestawu:
 • tequila - 40ml
 • sól - stosownie do potrzeb
 • cytryna - jedna "ósemka".
 • Cena zestawu:
  5zł oferta ważna do wyczerpania ;)

  HAPPY HOURS w Salvadorze
  od PN do PT do 19:00
  w SO i ND do 19:00
  Sangria (1,0l)20,00 PLN
  Piwo Lech (0,5l)6,00 PLN
  Piwo Tyskie (0,5l)6,00 PLN
  ZAPRASZAMY

  Własne imprezy w Salvadorze
  Jeśli masz jakiś pomysł na ciekawe zdarzenie, chesz się zaprezentować albo coś zorganizować w Salvadorze - spytaj przy barze lub zadzwoń 784 357 368. Może zrobimy coś wspólnie.
   

  IMPREZY


  Impreza w Klubie Salvador
  CZERWIEC 2014


  ZAPRASZAMY
  WSTĘP WOLNY
  (oprócz Szybkich Randek)

  ::

  INTOUCHABLES JAZZ QUARTET
  -01.06.14. (niedziela) godz. 19:00, wstęp wolny

  Program koncertu został ułożony tak, by w wyjątkowy sposób ukazać zmiany jakie zachodziły w muzyce jazzowej, od tych najbardziej klasycznych standardów, przez bardziej funkowe rytmy, po utwory skomponowane czy improwizowane przez muzyków w trakcie koncertu.

  Kwartet powstał pod koniec 2012 i od tego czasu koncertuje we wrocławskich klubach prezentując szerokie spektrum muzyki jazzowej – od popularnych standardów po niczym nieograniczoną kolektywną improwizację. Dobór repertuaru jest wynikiem wspólnej inspiracji członków twórczością takich muzyków jak: Charlie Parker, Miles Davis, John Coltrane, Eddie Daniels czy Bill Frisell, ale i ich własnych kompozycji, nieraz tworzonych w trakcie koncertu. Zespół prezentuje unikalne brzmienie wynikające z klasycznego wykształcenia muzyków, jazzowej ekspresji oraz osobliwego połączenia wyrafinowanego brzmienia klarnetu wraz z brudną, niemalże rockową gitarą, co w połączeniu z interesującą sekcją rytmiczną daje prawdziwą muzyczną ucztę.

  ::

  SALVADOR'S BOOM, BOOM, BOOM: SEB-BOY / NIKA
  -06.06.14. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny

  Imprezy, które grają Seb-Boy i Nika są niekończącą podróżą przez hiciory ostatnich kilkunastu lat w stylu: electro, breakbeat, funky, dance party.

  ::

  ONE SHOT SOUND
  -07.06.14. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  One Shot Sound to duet didżejski działający na wrocławskiej scenie klubowej już od ponad 5 lat. Od początku istnienia mocno związany z Salvadorem, pojawiał się wielokrotnie za deckami również m.in. w Puzzlach czy ś.p. Kamforze, a także w klubach krakowskich, warszawskich czy poznańskich. Selekcja OSS, przeważnie mocno wymieszana i doprawiona sporymi ilościami piwa, plącze się gdzieś między funkiem, breakbeatem i groovem, coraz częściej zapędzając się w stronę tzw. nu-beatów.
  https://www.facebook.com/oneshotsound

  ::

  Impreza w Klubie Salvador
  SZYBKIE RANDKI
  -08.06.14. (niedziela) godz. 17:30
  -15.06.14. (niedziela) godz. 17:30


  Speed-dates to wspaniała okazja do poznania mnóstwa nowych ludzi w krótkim czasie. Oczywiście nie ma gwarancji, że już na pierwszym spotkaniu się zakochasz, ale na pewno przeżyjesz coś oryginalnego i świetnie się zabawisz!

  Więcej info: speed-dates.pl

  KONIECZNE ZAPISY

  ::

  ATEMI
  -13.06.14. (piatek) godz. 21:00, wstep wolny

  Atemi - przedstawiciel multistylowego podejścia do grania. Przez kilka lat pracował w sklepach muzycznych co pozwoliło wiele i wielu posłuchać. 1998 to początek kolekcji płyt-petard służących do gromienia parkietów. Zafascynowany sposobem selekcjonowania i grania Z-tripa. Wychowany na hip-hopie, reggae i popie wczesnych lat 90. W jego setach można usłyszeć połączenie starych motywów z nowymi opartymi o różne "kręgosłupy" rytmiczne. Nie zamyka się na żaden styl muzyczny - wplata wszystko w jednym celu aby maksymalnie zaskoczyć słuchaczy połączeniem i spowodować pełen parkiet. Jego imprezowe hasło to "full dancefloor or die". Stawia na unikatowość połączeń. Najbardziej lubi kolekcjonować kawałki które nie ujrzały światła dziennego. Kawałki produkowane w domowych studiach przez polskich i zagranicznych producentów remixów, refixów i mash upów
  https://www.facebook.com/pages/ATEMI/176926838259?fref=ts

  ::

  ROMEK REGA
  -14.06.14. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  Romek Rege- dj, muzyk, dziennikarz od wielu lat znany wrocławskim klubowiczom. Wypełnia parkiety praktycznie od pierwszych dźwięków zagranych na imprezie. Usłyszycie mnóstwo nowości alternatywnej sceny tanecznej, ale także sporo oldschoolowych kawałków, które nigdy się nie starzeją.
  http://www.myspace.com/kalasoundsystem/

  ::

  TESKKO
  -20.06.14. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny

  DJ, promotor i producent z Wrocławia. Współtwórca niedzielnego cyklu plenerowego Rap Szalet, kontynuacji klubowej Back in the Days w klubie Puzzle oraz Imported Go(o)ds - bloga i eventów poświęconych globalnym brzmieniom basowym.
  http://www.soundcloud.com/teskko/

  ::

  ZDZIAN
  -21.06.14. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  Zdzian- rezydent nieistniejącej już Starek Kanapy, muzycznie: mashup, funk, hip hop, d'n'b.

  ::

  SIWY
  -27.06.14. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny

  Selekcjoner serwujący dania przygotowane na jamajskim ogniu, przyprawione funkiem, bałkańskim korzeniem i sporą szczyptą beatu. Podaje wszystko szybko, z przytupem bez zbędnych ceregieli. Aczkolwiek potrafi czasem się zamyślić.
  ::

  WAVE AFTER WAVE
  -28.06.14. (sobota) godz. 21:00, wstep wolny

  21 letni DJ, współzałożyciel kolektywu Be party.
  Swoją przygodę z deckami zaczął 3 lata temu - Szybko zdecydował się na zakup gramofonów, co zaowocowało wieloma ciekawymi imprezami skoncentrowanymi na muzyce, w której odnajduje się najlepiej - House. Chociaż Wave jest miłośnikiem deepowych brzmień, jego działalność w kolektywie Be Party to Party DJing w najczystszym wydaniu - umiejętnie łączy ze sobą najlepsze dancefloor'owe killery, serwując publice podróż od najbardziej klasycznych utworów R'n'B aż do tanecznego, soczystego electro.
  https://www.facebook.com/waveafterwave.dj
  ::  REZYDENCI KLUBU


  ONE SHOT SOUND SYSTEM

  Impreza w Klubie Salvador
  One Shot Sound - duet didżejski, pojawiający się tu i ówdzie od poczatku 2007 roku, kiedy to Baron Czaja i Tom2e po raz pierwszy przyszli z gramofonami i czarnymi plytami do wrocławskiego Salvadora.
  Osiedli tam na stałe i jak dotąd nikomu nie udało się ich usunąć.

  W swoich eklektycznych setach poruszają się miedzy funkiem, jazzdance, latin soulem, hip-hopem, funkowymi brejkami i reggae.

  Oprócz rezydentury Salvadorze grali imprezy m.in. we wrocławskiej Kamforze, Absyncie, ś.p. Chill Out Clubie i Drodze Do Mekki, w Goerlitz, w Tarnowie - występowali wspólnie m.in z Przaśnikiem (Bontone & En2ak), DJ MentalCutem, El Barto & Liam B, DJ Atemim, Czikitas Brothers, DJ Boogiem, Bobo Dreadem, El Mareckym, DJ Celownikiem.

  http://myspace.com/oneshotsound

  MUZYKA: funky, reggae, oldschool hip-hop, baltimore, jazzdance, jungle (selekcja w 100% z płyt winylowych!)
  ::

   
   
  Klub Salvador - la hacienda de uciecha :: Wrocław Plac Solny 16 :: tel. 784 357 368 :: ©2005 - 2007 Salvador.pl
  anixe powered