Salvador - logo

Klub Salvador Wrocław - Imprezy - u nas zawsze siesta i fiesta

W SALVADORZE LATO (NIEUSTAJĄCE) Z TEQUILĄ - TEQUILA 5zł

Alkohol szkodzi NA ZDROWIE

   
O nas Imprezy Menu Rezerwacje Kontakt
 
 
Imprezy - jest lub będzie
Imprezy - było (historia...)
::

TEQUILA - LETNI ZESTAW
Skład zestawu:
 • tequila - 40ml
 • sól - stosownie do potrzeb
 • cytryna - jedna "ósemka".
 • Cena zestawu:
  5zł oferta ważna do wyczerpania ;)

  HAPPY HOURS w Salvadorze
  od PN do PT do 19:00
  w SO i ND do 19:00
  Sangria (1,0l)20,00 PLN
  Piwo Lech (0,5l)6,00 PLN
  Piwo Tyskie (0,5l)6,00 PLN
  ZAPRASZAMY

  Własne imprezy w Salvadorze
  Jeśli masz jakiś pomysł na ciekawe zdarzenie, chesz się zaprezentować albo coś zorganizować w Salvadorze - spytaj przy barze lub zadzwoń 784 357 368. Może zrobimy coś wspólnie.
   

  IMPREZY


  Impreza w Klubie Salvador
  PAŹDZIERNIK 2014


  ZAPRASZAMY
  WSTĘP WOLNY


  ::

  TESKKO
  -03.10.14. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny

  DJ, promotor i producent z Wrocławia. Współtwórca niedzielnego cyklu plenerowego Rap Szalet, kontynuacji klubowej Back in the Days w klubie Puzzle oraz Imported Go(o)ds - bloga i eventów poświęconych globalnym brzmieniom basowym.
  http://www.soundcloud.com/teskko/

  ::

  MASSLOW
  -04.10.14. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  Młody dj na wrocławskiej scenie, który od dzieciństwa oddany jest muzycznej pasji. Przygodę z muzyką rozpoczął od pianina jednak to gitara pochłonęła go bez reszty. Zaowocowało to kilkoma projektami m.in. "10th floor of the tower".
  Współzałożyciel organizacji One PIk DIvisione. https://www.facebook.com/OnePik
  Porusza się miedzy takimi gatunkami muzycznymi jak: house (we wszelkich odmianach), r&b, rap, ghetto funk, rock, mash-up.
  https://www.facebook.com/djmasslov/timeline

  ::

  10. URODZINY SALVADORA

  Zapraszamy na 10-te urodziny Salvadora. Tyle lat minęło od otwarcia i sami nie możemy w to uwierzyć. Salvador się starzeje,a my nie! ;)
  Będzie jak to na urodzinach- dużo dobrej muzyki, dużo dobrego alkoholu, frikowe szoty i loteria, w której możecie wygrać coś miłego :-})

  ATEMI
  -10.10.14. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny

  Atemi - przedstawiciel multistylowego podejścia do grania. Przez kilka lat pracował w sklepach muzycznych co pozwoliło wiele i wielu posłuchać. 1998 to początek kolekcji płyt-petard służących do gromienia parkietów. Zafascynowany sposobem selekcjonowania i grania Z-tripa. Wychowany na hip-hopie, reggae i popie wczesnych lat 90. W jego setach można usłyszeć połączenie starych motywów z nowymi opartymi o różne "kręgosłupy" rytmiczne. Nie zamyka się na żaden styl muzyczny - wplata wszystko w jednym celu aby maksymalnie zaskoczyć słuchaczy połączeniem i spowodować pełen parkiet. Jego imprezowe hasło to "full dancefloor or die". Stawia na unikatowość połączeń. Najbardziej lubi kolekcjonować kawałki które nie ujrzały światła dziennego. Kawałki produkowane w domowych studiach przez polskich i zagranicznych producentów remixów, refixów i mash upów
  https://www.facebook.com/pages/ATEMI/176926838259?fref=ts

  ::

  ROMEK REGA
  -11.10.14. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  Romek Rega- dj, muzyk, dziennikarz od wielu lat znany wrocławskim klubowiczom. Wypełnia parkiety praktycznie od pierwszych dźwięków zagranych na imprezie. Usłyszycie mnóstwo nowości alternatywnej sceny tanecznej, ale także sporo oldschoolowych kawałków, które nigdy się nie starzeją.
  http://www.myspace.com/kalasoundsystem/

  ::

  DOTYK DŹWIĘKIEM
  -17.10.14. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny

  Dotyk Dźwiękiem- absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia na trąbce, stąd w ogóle nie dziwi masa dęciaków jakie usłyszysz w wyselekcjonowanych przez niego utworach. Prezentowane muzyczne opowieści to różnorodna mieszanka stylów począwszy od Hip Hopowych staruszków poprzez disco-funk- soul aż do nu-swingowo-jazzowych wariacji, a na gorący deser elementy: samby rumby i wielu innych. Całość zazwyczaj okraszona zremixowaną rytmiką w stylu break&broken beats. Pomysłodawca i prekursor cyklicznych imprez Balkan Beats.
  https://www.facebook.com/pages/Dj-Dotyk-Dźwiękiem/312007502160913?fref=ts

  ::

  ONE SHOT SOUND
  -18.10.14. (sobota) godz. 21:00, wstęp wolny

  One Shot Sound to duet didżejski działający na wrocławskiej scenie klubowej już od ponad 5 lat. Od początku istnienia mocno związany z Salvadorem, pojawiał się wielokrotnie za deckami również m.in. w Puzzlach czy ś.p. Kamforze, a także w klubach krakowskich, warszawskich czy poznańskich. Selekcja OSS, przeważnie mocno wymieszana i doprawiona sporymi ilościami piwa, plącze się gdzieś między funkiem, breakbeatem i groovem, coraz częściej zapędzając się w stronę tzw. nu-beatów.
  https://www.facebook.com/oneshotsound

  ::

  WAVE AFTER WAVE
  -24.10.14. (piątek) godz. 21:00, wstęp wolny

  Dj, współzałożyciel kolektywu Be party, rganizator imprez. Chociaż Wave jest miłośnikiem deepowych brzmień, jego działalność to Party DJing w najczystszym wydaniu - umiejętnie łączy ze sobą najlepsze dancefloor'owe killery, serwując publice podróż od najbardziej klasycznych utworów R'n'B, aż do tanecznego, soczystego electro.
  https://www.facebook.com/waveafterwave.dj/timeline

  ::

  ROMEK REGA
  -25.10.14. (sobota) godz. 21:00

  Romek Rega- dj, muzyk, dziennikarz od wielu lat znany wrocławskim klubowiczom. Wypełnia parkiety praktycznie od pierwszych dźwięków zagranych na imprezie. Usłyszycie mnóstwo nowości alternatywnej sceny tanecznej, ale także sporo oldschoolowych kawałków, które nigdy się nie starzeją.
  ::  REZYDENCI KLUBU


  ONE SHOT SOUND SYSTEM

  Impreza w Klubie Salvador
  One Shot Sound - duet didżejski, pojawiający się tu i ówdzie od poczatku 2007 roku, kiedy to Baron Czaja i Tom2e po raz pierwszy przyszli z gramofonami i czarnymi plytami do wrocławskiego Salvadora.
  Osiedli tam na stałe i jak dotąd nikomu nie udało się ich usunąć.

  W swoich eklektycznych setach poruszają się miedzy funkiem, jazzdance, latin soulem, hip-hopem, funkowymi brejkami i reggae.

  Oprócz rezydentury Salvadorze grali imprezy m.in. we wrocławskiej Kamforze, Absyncie, ś.p. Chill Out Clubie i Drodze Do Mekki, w Goerlitz, w Tarnowie - występowali wspólnie m.in z Przaśnikiem (Bontone & En2ak), DJ MentalCutem, El Barto & Liam B, DJ Atemim, Czikitas Brothers, DJ Boogiem, Bobo Dreadem, El Mareckym, DJ Celownikiem.

  http://myspace.com/oneshotsound

  MUZYKA: funky, reggae, oldschool hip-hop, baltimore, jazzdance, jungle (selekcja w 100% z płyt winylowych!)
  ::

   
   
  Klub Salvador - la hacienda de uciecha :: Wrocław Plac Solny 16 :: tel. 784 357 368 :: ©2005 - 2007 Salvador.pl
  anixe powered